JUNIOREIDEN harjoitusajat kesä 2024

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran junnujen kesäkauden ykkösjakson harjoitusryhmät. Harjoitukset  Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.

Mikäli sinulla on kysyttävää junnutenniksiin liittyen, ole yhteydessä oman ryhmäsi valmentajaan.

KESÄN 1.JAKSO 13.5.-23.6.2024 (6 vkoa)




KILLERI






MAANANTAI






8.00-9.30 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290)



Kiljunen Oliver

Periainen Alexander




16.00-17.30 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290 ja Emma)



Hänninen Oona

Itkonen Monna

Itkonen Nanna

Korpinen Armi

Syrjälä Inka




17.30-19.00 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290 ja Emma)


17.00-18.00 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290 ja Emma)

Koivula Stina
Lius Liana
Koivusalo Minea
Isaksson Seela
Laitinen Hulda
Kauppila Sofie
Suominen Samu







TIISTAI






16.00-17.30 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290)


16.30-17.30 Fysiikkatreenit

(Waltteri)

Hänninen Oona
Kiljunen Oliver
Itkonen Monna
Periainen Alexander
Korpinen Armi
Korpinen Kerttu
Syrjälä Inka



17.30-18.30 Fysiikkatreenit

(Waltteri)



Laitinen Hulda


Koivusalo Minea


Koivula Stina



17.30-19.00 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290)


16.30-18.00 Valmennus

(Mika-Matti, p.0407736694)

Kiljunen Oliver
Blom Viivi
Periainen Alexander
Juhola Jyry


Pernu Henna


Pulli Sanelma


Tähti Kasper






KESKIVIIKKO






16.00-17.30 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)


Kiljunen Oliver

Periainen Alexander




17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

17.00-18.00 Tenniskoulu

(Mika-Matti, p.0407736694)

Laitinen Hulda
Honkanen Vertti
Koivula Stina
Kastepohja Mikael
Koivusalo Minea
Kullström Elias
Suominen Samu
Kuukkanen Eeli


Rajamäki Niklas


Toiviainen Aleksi





18.00-19.30 Valmennus

(Mika-Matti, p.0407736694)



Luoma Ilari


Nieminen Linnea


Pernu Riia


Räihä Eemil


Sayenko Elizaveta


Sormunen Sanni






TORSTAI






16.30-17.30 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290 ja Emma)


Harjulehto Tuulia

Jaatinen Kiti

Lius Liana

Parvio Emma

Rajamäki Sofia

Soikkeli Lumi

Soikkeli Meri

Virtanen Ellen




17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Emma)


Hänninen Oona

Itkonen Monna

Koivula Stina

Koivusalo Minea

Korpinen Armi

Laitinen Hulda

Suominen Samu

Syrjälä Inka







PERJANTAI






16.30-17.30 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290 ja Emma)


Angervuori Onni

Elonsuo Asla

Honkanen Vertti

Kastepohja Mikael

Laasala Nooa

Rajamäki Niklas

Toiviainen Aleksi




17.30-18.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290 ja Emma)



Elonsuo Oula

Jääskeläinen Eevi

Jääskeläinen Veera

Kastikainen Vinha

Kiviluoto Alisa

Kiviluoto Silja

Kolje Estelle

Kuukkanen Jooa

Nättinen Emil

Viheri Villle