Kuukauden pelaaja

Kuukauden pelaaja jakso 3. kaksinpeli

PelaajaVoitetutHävitytPisteetVoitto-%
Antti-Pekka Nikula288477,78
Jussi Nevala218472,41
Joonas Juutilainen2310469,70
Kimmo Ala-Rautalahti168466,67
Ari Karjalainen2111465,63
Juha Laukkanen1816352,94
Jussi Heinonen137265,00
Matias Haavisto85261,54
Eija Tolmunen98252,94
Sari Siekkinen98252,94
Henry Vesin1415248,28
Janne Mylläri1417245,16
Katariina Huttunen810244,44
Juho Angervuori1216242,86
Jarmo Koskenranta137165,00
Teemu Talassalo710041,18
Hannes Juutilainen58038,46
Mikko Laine1323036,11
Tommi Heikkala916036,00
Klara Koivula713035,00
Jarkko Hakola1019034,48
Matti Pulli1325034,21
Joona Huusko411026,67
Riku Martikainen0000,00
Jarkko Syrjälä0000,00
Anssi Hannula0000,00
Ilpo Raatikainen0000,00
Janne Ikonen0000,00

Kuukauden pelaaja jakso 2. kaksinpeli

PelaajaVoitetut pelitHävityt pelitPisteet Voittoprosentti
Antti-Pekka Nikula244485,71
Joona Huusko148463,64
Jarkko Syrjälä1711460,71
Henry Vesin1712458,62
Matias Haavisto2010366,67
Jussi Nevala2111365,63
Jarkko Hakola1812360,00
Jussi Heinonen1714354,84
Riku Martikainen1211352,17
Kimmo Ala-Rautalahti1710262,96
Teemu Talassalo1610261,54
Tommi Heikkala76253,85
Matti Pulli1412253,85
Eija Tolmunen1110252,38
Joonas Juutilainen1313250,00
Hannes Juutilainen1016238,46
Anssi Hannula1013143,48
Janne Ikonen67046,15
Sari Siekkinen815034,78
Ari Karjalainen922029,03
Janne Mylläri820028,57
Katariina Huttunen719026,92
Klara Koivula824025,00
Juho Angervuori620023,08
Ilpo Raatikainen0000,00
Mikko Laine0000
Jarmo Koskenranta0000

Kuukauden pelaaja jakso 2. nelinpeli

PariPisteet nytVoitetut nytHävityt nytVoittoprosentti nyt
Janne+Kimmo4251365,79
Mikko+Tommi2211755,26
Ilpo+Joona0000,00
Anssi+Henri092526,47
Teemu+Jarkko0000,00
Jarmo+Juha0000,00
Ulla+Jussi211191,67
Janne M+Matias0000,00
Satu+Eija01118,03

Kuukauden pelaaja jakso 1.  kaksinpeli

PelaajaPisteetVoitetut pelitHävityt pelitVoittoprosentti
Antti-Pekka Nikula427779,41
Katariina Huttunen415478,95
Henry Vesin422775,86
Riku Martikainen418966,67
Jussi Nevala4211165,63
Kimmo Ala-Rautalahti415865,22
Teemu Talassalo4181358,06
Ilpo Raatikainen3141058,33
Tommi Heikkala3171356,67
Anssi Hannula3131056,52
Klara Koivula212570,59
Joonas Juutilainen2111247,83
Mikko Laine2161945,71
Janne Mylläri2111640,74
Juho Angervuori2121938,71
Jussi Heinonen2122037,50
Matti Pulli1141548,28
Eija Tolmunen191439,13
Sari Siekkinen171335,00
Jarkko Hakola0121446,15
Jarkko Syrjälä081044,44
Jarmo Koskenranta091537,50
Joona Huusko091636,00
Hannes Juutilainen081534,78
Matias Haavisto0112332,35
Janne Ikonen081830,77
Ari Karjalainen051229,41

Kuukauden pelaaja jakso 1. nelinpeli

PariPisteetVoitetut pelitHävityt pelitVoittoprosentti
Ilpo+Joona421775,00
Janne+Kimmo421970,00
Anssi+Henri4221362,86
Mikko+Tommi4261661,90
Teemu+Jarkko2141253,85
Keijo+Jorma2191752,78
Jarmo+Juha2191851,35
Janne M+Matias0132237,14
Ulla+Jussi0122235,29
Satu+Eija052119,23