JUNIOREIDEN harjoitusajat syksy 2020

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran junnujen syyskauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää junnutenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p.0400207290 tai henri.bruun(at)jtstennis.fi).

SYYSKAUSI 17.8.-20.12.2020 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

16.30-18.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

 

16.30-17.30 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

Kiljunen Oliver Ikonen Eino
Koivula Klara Koivula Stina
Pelkonen Sara Korpinen Kerttu
Periainen Alexander Laitinen Hulda
Pujals Lorna Partanen Eeka
   

18.00-19.00 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Angervuori Onni  
Ikonen Iivo  
Murtovaara Lydia  
Parvio Emma  
Syrjälä Inka  
Pirttiaho Lauri  
Vallenius Lydia  
   

19.00-20.30 Valmennus
(Lauri, p.0442569684)

 

 

Koskela Santeri  
Sell Tuomas  
Seppänen Robin  
Vilpponen Akseli  
   
   

TIISTAI

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290 ja Olivia)

  
Itkonen Monna  
Itkonen Nanna  
Juutilainen Leevi  
Kotro Hugo  
Lahtinen Pinja  
Ojalainen Joel  
Orava Noel  
Orava Sofie  
Orell Aino  
Viitanen Lauri  
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Olivia)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Olivia)

Kiljunen Oliver Loponen Niila
Koivula Klara Rissanen Johannes
Pelkonen Sara Seppänen Robin
Periainen Alexander Vilpponen Akseli
   
  

19.00-20.30 Valmennus
(Katya, p.0413196102)

  Korkiamäki Elsa
  Lahtinen Emma
  Lounasvuori Aili
  Numminen Kia
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290)

 

16.30-17.30 Tenniskoulu
(Iida p. 0443797779)

Bamberg Clara Ballvé Daniel
Berlin Antti Kaksonen Helmi
Hänninen Jonne Kilpinen Valtteri
Kemppainen Lenni Korkiamäki Elsa
Ketola Aapeli Loponen Milka
Kotamäki Manu Pekkanen Heta
  Räihä Eemil
   
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Iida p. 0443797779)

Ikonen Eino Mutanen Tuomas
Korpinen Kerttu Niemelä Pekka
Laitinen Hulda Pihlman Alexandra
Partanen Eeka Rautio Otto
  Rinta-Antila Aivi
  Taalas Robert
   

TORSTAI

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290, Lauri ja Olivia)

  
Altti Milka  
Ballvé Isabella  
Bruun Alva  
Koivusalo Minea  
Latvala Joel  
Murtovaara Lilia  
Oksman Joel  
Patinen Patrik  
Peltovirta Viljami  
Rajamäki Niklas  
Suihkonen Joel  
Suominen Samu  
Vanha-Kämppä Elli  
Vieru Anni  
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

 

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

Kiljunen Oliver Kuusisto Emma
Koivula Klara Salonen Satu
Pelkonen Sara Tuomi Tanja
Periainen Alexander  
Pujals Lorna  
   
   

PERJANTAI

  
   

17.00-18.00 Kilpavalmennus

(Henkka, p.0400207290)

 


   
Ikonen Eino  
Koivula Stina  
Korpinen Kerttu  
Laitinen Hulda  
Partanen Eeka  
   

18.00-19.00 JTS-perhetennis

(Henkka, p.0400207290)

  
JTS-perhetennis lähtökohtaisesti  
pe klo 18-19. Muutoksista tiedotetaan  
perhetenniksen watsup- ryhmässä.