AIKUISTENNIKSEN harjoitusajat syksy 2020

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran aikuistenniksen syyskauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää aikuistenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p.0400207290 tai henri.bruun(at)jtstennis.fi).

SYYSKAUSI 17.8.-20.12.2020 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

17.30-19.00 Harrastekilpa
(Lauri, p.0442569684)

  
Kalla Outi  
Karjalainen Ari  
Karmala Pekka  
Kinnunen Kristiina  
Tarvala Timo  
Talassalo Teemu  
Tolvanen Marita  
Virkkunen Marjut  
   
   

19.00-20.30 Ladyt
(Henkka, p.0400207290)

  
Hellevuo Heidi  
Laitinen Outi  
Mäkiranta Tiina  
Rinta-Antila Katja  
Vanha-Kämppä Outi  
Vesin Jutta  
Viikilä Sinikka  
Vääräniemi Kati  
   
   

20.30-22.00 Aktiivi
(Lauri, p.0442569684)

 

20.30-22.00 Kilpa
(Henkka, p.0400207290)

Alapiha Jukka Grenberg Kim
Blek Anna-Mari Hyytiä  Niko
Haka Satu Kokko Arto
Kangas Marko Mervola Tuomas
Kolsi Maiju Pihlajamäki Anttu
Kotamäki Heidi Seppänen Toni
Sipola Antti Sihvo Elias
Soikkeli Tuomas-Matti Vesin Henry

  
   

TIISTAI

  
   

19.00-20.30 Harrastekilpa/aktiivi
(Henkka, p.0400207290)


 
Ala-Rautalahti Kimmo  
Hannula Anssi  
Holm Valtteri  
Horkka Juho  
Juustila Marko  
Martikainen Riku  
Syrjälä Jarkko  
Vieru Mikko  
   

20.30-22.00 Perus
(Katya, p.0413196102)

 

20.30-22.00 Harrastekilpa

(Henkka, p.0400207290)

Ahonen Juhani Hendolin Ilkka
Karvonen Olli Koski  Reetta
Kiilavuori Tuulia Loponen Mika
Rajamäki Markus Miettinen Aarne
Räisänen Samuli Sell Jukka
Veijonen Elisabet Tyrväinen Henri
Vornanen Sami  Vehniäinen Ulla
  Viinikka Sini
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

19.00-20.30 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

19.00-20.30 Aloittelijat
(Iida p. 0443797779)

Korkiamäki Petri Järvinen Emma
Koskenranta Jarmo Kilpeläinen Anu
Lehto Keijo Kinnunen Susanna
Mervola Pekka Laine Sarita
Mervola Tuomas Linnanmäki Anniina
Nieminen Jorma Ryymin Riikka
Pajuharju Tapio Salmenautio Niina
Pihlajamäki Anttu  
   

20.30-22.00 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

20.30-22.00 Aktiivi
(Iida p. 0443797779)

Fagerholm Jonne Huttunen Katariina
Kotamäki Pekko Mensala Satu
Palo Iida Ryynänen Sanna
Pesonen Santtu Siekkinen Sari
Pihlman Tuomas Sirviö Miia
Salonen Kalle Vornanen Katariina
Tolonen Mikko Väätäinen Jenni
von Bonsdorff Petri  
   
   

TORSTAI

  
   

19.00-20.30 Aloittelijat

(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

 


Hautanen Maija  
Kilpinen Sanna  
Kuparinen Mari  
Lempinen Jonna  
Lintula Jaakko  
Manninen Maria  
Marttinen Suvi  
Murtovaara Pasi  
Soikkeli Outi  
Tirkkonen Elina  
Tirkkonen Jarkko  
Viitanen Petra  
   

20.30-22.00 Perus

(Henkka, p.0400207290)

 

20.30-22.00 Harrastekilpa
(Lauri, p.0442569684)

Hintikka Perttu Angervuori Juho
Lappalainen Mikko Haavisto Matias
Linnananmäki Lasse Hartio Ilkka
Nieminen Marjut Hirsilä Pekka
Orava Ilari Hämäläinen Heikki
Paananen Mika Jortikka Iiris
Sandström Nina Kiuru Rikhard
Shavga Misha Pelkonen Pasi
   
   

PERJANTAI

  
   

19.00-20.30 Harrastekilpa

(Henkka, p.0400207290)

  
Aro Mikko  
Ballvé Diego  
Koivula Esa  
Korkiakoski Jukka  
Nukarinen Toivo  
Riikonen Petri  
Sipponen Antero  
Välimaa Jussi