Kuukauden pelaaja

Kuukauden pelaaja jakso 2

PelaajaVoitetut geimitHävityt geimitPisteet
Maija Aarniola-Rinne29136
Jarkko Syrjälä23116
Juho Horkka27135
Ari Karjalainen26145
Visa Eräjärvi24145
Juha Laukkanen27165
Mikko Vieru27175
A-P Nikula32225
Matti Pulli25134
Santtu Pesonen25184
Kimmo Ala-Rautalahti25194
Janne Mylläri18164
Hannes Juutilainen16184
Eija Tolmunen15143
Mikko Laine26293
Juho Angervuori17122
Anssi Hannula12122
Jussi Nevala20222
Sari Siekkinen15192
Teemu Talassalo19252
Nina Sandström15241
Aake Korkiakoski000
Ari Karsikas16290
Joona Huusko14290
Tero Heikkilä9280
Matias Haavisto8290

Kuukauden pelaaja jakso 1

PelaajaPisteetVoitetut pelitHävityt pelitVoittoprosentti
Kimmo Ala-Rautalahti6341077,27
Matias Haavisto6341273,91
Teemu Talassalo6281073,68
Juho Horkka6301173,17
Jussi Nevala6251759,52
Joona Huusko528975,68
Mikko Laine5382362,30
Eija Tolmunen5171454,84
A-P Nikula4291565,91
Ari Karjalainen4262056,52
Juho Angervuori4212545,65
Hannes Juutilainen3241660,00
Matti Pulli3271958,70
Ari Karsikas3171553,13
Aake Korkiakoski2151353,57
Maija Aarniola-Rinne2201951,28
Sari Siekkinen2161847,06
Santtu Pesonen2162539,02
Janne Mylläri2142734,15
Tero Heikkilä1202841,67
Mikko Vieru1172738,64
Juha Laukkanen0162539,02
Nina Sandström0112530,56
Visa Eräjärvi041225,00
Jarkko Syrjälä062221,43
Anssi Hannula083220,00