Kuukauden pelaaja

Kuukauden pelaaja - jakso 4

 

PelaajaVoitetut Hävityt Pisteet Voittoprosentti 
Ari Karjalainen238474,19 
Santtu Pesonen2210468,75 
Hannes Juutilainen189466,67 
Simo-Pekka Lehtonen3016465,22 
Henry Vesin2522453,19 
Ari Karsikas2221451,16 
Joonas Juutilainen1823343,90 
Klara Koivula82280,00 
Kimmo Ala-Rautalahti96260,00 
Juho Angervuori1314148,15 
Teemu Talassalo1419142,42 
Matias Haavisto1726139,53 
Joona Huusko1222135,29 
Janne Mylläri1325134,21 
Lauri Berlin69040,00 
Waltteri Lehtonen511031,25 
Markus Erkkilä511031,25 
Eija Tolmunen28020,00 
Juha Laukkanen0000,00 
Aapo Kyyrä0000,00 
Mikko Laine0000,00 
Visa Eräjärvi0000,00 
Jarkko Syrjälä0000,00 
Jussi Pitkänen0000,00 
      

Kuukauden pelaaja - jakso 3

 

PelaajaPisteet Voitetut pelitHävityt pelitVoittoprosentti
Juho Angervuori6251169,44
Simo-Pekka Lehtonen6291369,05
Kimmo Ala-Rautalahti422581,48
Ari Karjalainen4231462,16
Teemu Talassalo422775,86
Joonas Juutilainen4261957,78
Juha Laukkanen4252550,00
Santtu Pesonen4212347,73
Janne Mylläri4251759,52
Joona Huusko2102033,33
Klara Koivula2191851,35
Hannes Juutilainen2111542,31
Mikko Laine2131154,17
Visa Eräjärvi2111150,00
Henry Vesin2171553,13
Eija Tolmunen042812,50
Jarkko Syrjälä0142041,18
Ari Karsikas0121446,15
Matias Haavisto072025,93
Waltteri Lehtonen051033,33
Lauri Berlin0173036,17
Markus Erkkilä082127,59
Jani Lehtinen000 
Aapo Kyyrä000 
Jussi Pitkänen000 

 

Kuukauden pelaaja - jakso 2

 

PelaajaVoitetut nytHävityt nytPisteet nytVoitto-% nyt
Kimmo Ala-Rautalahti335686,84
Ari Karsikas2510671,43
Klara Koivula2913669,05
Eija Tolmunen2412666,67
Henry Vesin3318664,71
Waltteri Lehtonen2011464,52
Simo-Pekka Lehtonen2818460,87
Joona Huusko2422452,17
Jussi Pitkänen2424450,00
Juho Angervuori1825441,86
Joonas Juutilainen1513253,57
Juha Laukkanen1413251,85
Hannes Juutilainen1920248,72
Markus Erkkilä2326246,94
Matias Haavisto1923245,24
Mikko Laine1316244,83
Janne Mylläri1826240,91
Ari Karjalainen1726239,53
Maija Aarniola-Rinne1525237,50
Santtu Pesonen1526236,59
Jarkko Syrjälä2027042,55
Teemu Talassalo1628036,36
Visa Eräjärvi611035,29
Lauri Berlin1331029,55
Aapo Kyyrä    
Jani Lehtinen    


  

Kuukauden pelaaja - jakso 1

PelaajaPisteetVoitetut pelitHävityt pelitVoittoprosentti
Kimmo Ala-Rautalahti631196,88
Ari Karsikas630781,08
Aapo Kyyrä6321076,19
Joonas Juutilainen6301271,43
Simo-Pekka Lehtonen6271269,23
Janne Mylläri5301961,22
Lauri Berlin5291960,42
Juho Angervuori4271662,79
Henry Vesin4321962,75
Waltteri Lehtonen4201262,50
Hannes Juutilainen4231856,10
Ari Karjalainen4221953,66
Jarkko Syrjälä4222348,89
Klara Koivula4222348,89
Mikko Laine2191261,29
Matias Haavisto2212150,00
Juha Laukkanen2161847,06
Santtu Pesonen2192543,18
Joona Huusko1172837,78
Visa Eräjärvi1183037,50
Eija Tolmunen1142436,84
Markus Erkkilä1163233,33
Jussi Pitkänen0152735,71
Jani Lehtinen0173234,69
Maija Aarniola-Rinne082127,59
Teemu Talassalo0113424,44