Kevään pelaaja

Kokonaistulokset kaksinpeli

PelaajaPisteet kokoVoitetut kokHävityt kokVoitto-% kok
Antti-Pekka Nikula12791980,61
Jussi Nevala11461871,88
Kimmo Ala-Rautalahti10311665,96
Henry Vesin10362262,07
Joonas Juutilainen8342260,71
Riku Martikainen718966,67
Jussi Heinonen7252748,08
Katariina Huttunen6231462,16
Teemu Talassalo6825261,19
Jarkko Syrjälä6151550,00
Tommi Heikkala5262947,27
Eija Tolmunen5182245,00
Matias Haavisto5192840,43
Anssi Hannula4131056,52
Ari Karjalainen4262353,06
Janne Mylläri4253343,10
Juho Angervuori4243540,68
Joona Huusko4142635,00
Ilpo Raatikainen3141058,33
Juha Laukkanen3181652,92
Sari Siekkinen3162143,24
Matti Pulli3274040,30
Jarkko Hakola3223340,00
Klara Koivula2191851,35
Mikko Laine2294240,85
Hannes Juutilainen2132336,11
Jarmo Koskenranta1222250,00
Janne Ikonen081830,77

Kevään pelaaja nelinpeli

PariPisteet kokoVoitetut kokHävityt kokVoittoprosentti kok
Janne+Kimmo8462168,66
Mikko+Tommi6473656,63
Ilpo+Joona421775,00
Janne M+Matias4362658,06
Jarmo+Juha4282552,83
Anssi+Henri4313844,93
Ulla+Jussi2303248,39
Teemu+Jarkko2172441,46
Satu+Eija074314,00