JUNIOREIDEN harjoitusajat syksy 2019

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran junnujen syyskauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan sisällä Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää junnutenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p. 0400207290 tai henri.bruun[at]jtstsennis.fi). Ryhmäkohtaisissa asioissa, ole yhteydessä ryhmän valmentajaan (puh. numero löytyy ryhmän tiedoissa).

SYYSKAUSI 19.8.-22.12.2019 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

16.00-17.30 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

16.00-17.30 Valmennus

(Katya, p.0413196102)

Kiljunen Oliver Asela Petra
Koivula Klara Loponen Niila
Pelkonen Sara Seppänen Robin
Periainen Alexander Tattari Emilia
  Wahlgren Oskari
  Vilpponen Akseli
  von Bonsdorff Niklas
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Jokinen Sini  
Salonen Satu  
Kuusisto Emma  
   

19.00-20.30 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Loikkanen Nuutti  
Mervola Tuomas  
Pihlajamäki Anttu  
   
   

TIISTAI

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290 ja Tanja)

 

16.30-17.30 Tenniskoulu

(Lauri, p.0442569684)

Angervuori Onni Heikkinen Julius
Bruun Alva Kilpinen Valtteri
Koivula Stina Orell Aino
Kullström Elias Sievänen Severus
Murtovaara Lydia  
Parvio Emma  
Patinen Patrik  
Suominen Samu  
Vanha-Kämppä Elli  
   
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Tanja, p.0407539329)

Kiljunen Oliver Haapalainen Tiina
Koivula Klara Hukari Henna
Pelkonen Sara Puranen Luka
Periainen Alexander Rintala Eemil
   
   
  

17.30-19.00 Valmennus
(Lauri, p.0442569684)

  Kokko Eino
  Niiniketo Lukas
  Rissanen Johannes
  Seppänen Robin
  Wahlgren Oskari
  Vilpponen Akseli
  von Bonsdorff Niklas
   
   

19.00-20.00 Fysiikkatreeni
(Henkka, p.0400207290)

 

19.00-20.30 Valmennus
(Lauri, p.0442569684)

Kiljunen Oliver Koskela Santeri
Koivula Klara Sell Tuomas
Pelkonen Sara Seppänen Joonas
Periainen Alexander  
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu/kilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

16.30-17.30 Tenniskoulu
(Satu p.0451373850)

Korpinen Kerttu Latvala Milja
Laitinen Hulda Maaninka Valtteri
Partanen Eeka Ojalainen Joel
  Pekkanen Heta
  Räihä Eemil
  Virtanen Joona
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Satu p.0451373850)

Koponen Vilma Kaksonen Helmi
Kuusisto Emma Korkiamäki Elsa
Loikkanen Nuutti Lahtinen Emma
Pihlajamäki Anttu Lounasvuori Aili
   
   

TORSTAI

  
   

16.30-18.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.00-18.00 Tenniskoulu
(Lauri, p.0442569684)

Kiljunen Oliver Ballvé Daniel
Koivula Klara Korkiamäki Elsa
Pelkonen Sara Kotro Hugo
Periainen Alexander Loponen Milka
  Partanen Eeka
  Sievänen Severus
   

18.00-19.00 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

 


Altti Milka  
Duruji Nnenna  
Ikonen Eino  
Itkonen Monna  
Itkonen Nanna  
Kokko Vilho  
Korpinen Kerttu  
Laitinen Hulda  
Lappi Milo  
Niinimäki Tuomas  
   
   

19.00-20.30 Valmennus

(Lauri, p.0442569684)

  
Ahonen Anna  
Haapalainen Tiina  
Hukari Henna  
Mononen Aada  
   
   

PERJANTAI

  
   

17.30-18.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290)

 


Bamberg Clara  
Koivusalo Minea  
Korpinen Kerttu  
Laitinen Hulda  
   
   
 

SUNNUNTAI

  
   

Perhetennis pääosin su iltaisin klo 16.00-17.00.

(Henkka, p.0400207290)

  
Bruun Linus  
Heiskanen Nestori  
Heiskanen Senni  
Kastepohja Mikael  
Koskinen Elsa  
Koskinen Joska  
Lius Liana  
Patinen Patrik  
Räsänen Emilia  
Vallenius Lydia