JUNIOREIDEN harjoitusajat kevät 2020

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran junnujen kevätkauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan sisällä Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää junnutenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p. 0400207290 tai henri.bruun[at]jtstsennis.fi). Ryhmäkohtaisissa asioissa, ole yhteydessä ryhmän valmentajaan (puh. numero löytyy ryhmän tiedoissa).

KEVÄTKAUSI 7.1.-10.5.2020 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

16.00-17.30 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

16.00-17.30 Valmennus

(Katya, p.0413196102)

Kiljunen Oliver Loponen Niila
Koivula Klara Seppänen Robin
Pelkonen Sara Tattari Emilia
Periainen Alexander Wahlgren Oskari
  Vilpponen Akseli
   
   
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Salonen Satu  
Kuusisto Emma  
Pätynen Ida  
   

19.00-20.30 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Loikkanen Nuutti  
Mervola Tuomas  
Pihlajamäki Anttu  
   
   

TIISTAI

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290 ja Tanja)

 

16.30-17.30 Tenniskoulu

(Lauri, p.0442569684)

Angervuori Onni Heikkinen Julius
Bruun Alva Kilpinen Valtteri
Koivula Stina Numminen Kia
Kullström Elias Orell Aiino
Murtovaara Lydia Sievänen Severus
Parvio Emma  
Patinen Patrik  
Salminen Aatos  
Salonen Joel  
Suihkonen Joel  
Suominen Samu  
Vanha-Kämppä Elli  
   
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Tanja, p.0407539329)

Kiljunen Oliver Haapalainen Tiina
Koivula Klara Hukari Henna
Pelkonen Sara Puranen Luka
Periainen Alexander Rintala Eemil
   
   
  

17.30-19.00 Valmennus
(Lauri, p.0442569684)

  Rissanen Johannes
  Seppänen Joonas
  Seppänen Robin
  Wahlgren Oskari
  Vilpponen Akseli
  von Bonsdorff Niklas
   
   

19.00-20.00 Fysiikkatreeni
(Henkka, p.0400207290)

 

19.00-20.30 Valmennus
(Lauri, p.0442569684)

Kiljunen Oliver Koskela Santeri
Koivula Klara Sell Tuomas
Pelkonen Sara  
Periainen Alexander  
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

16.30-17.30 Tenniskoulu/kilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

16.30-17.30 Tenniskoulu
(Loviisa)

Bamberg Clara Latvala Milja
Ikonen Eino Maaninka Valtteri
Korpinen Kerttu Ojalainen Joel
Laitinen Hulda Pekkanen Heta
Partanen Eeka Räihä Eemil
   
   

17.30-19.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.30-19.00 Valmennus
(Loviisa)

Koponen Vilma Kaksonen Helmi
Kuusisto Emma Korkiamäki Elsa
Loikkanen Nuutti Lahtinen Emma
Pihlajamäki Anttu Lounasvuori Aili
   
   
   

TORSTAI

  
   

16.30-18.00 Kilpavalmennus
(Henkka, p.0400207290)

 

17.00-18.00 Tenniskoulu
(Lauri, p.0442569684)

Kiljunen Oliver Ballvé Daniel
Koivula Klara Korkiamäki Elsa
Pelkonen Sara Kotro Hugo
Periainen Alexander Loponen Milka
  Numminen Kia
  Partanen Eeka
  Sievänen Severus
   

18.00-19.00 Tenniskoulu
(Henkka, p.0400207290 ja Lauri)

 


Altti Milka  
Berlin Antti  
Duruji Nnenna  
Ikonen Eino  
Itkonen Monna  
Itkonen Nanna  
Korpinen Kerttu  
Laitinen Hulda  
Lappi Milo  
Niemi Julius  
Niinimäki Tuomas  
   
   

19.00-20.30 Valmennus

(Lauri, p.0442569684)

  
Ahonen Anna  
Haapalainen Tiina  
Hukari Henna  
Mononen Aada  
   
   

PERJANTAI

  
   

17.30-18.30 Tenniskoulu

(Henkka, p.0400207290)

 


Bamberg Clara  
Ikonen Eino  
Kaksonen Helmi  
Koivusalo Minea  
Korpinen Kerttu  
Laitinen Hulda  
Partanen Eeka  
   
 

SUNNUNTAI

  
   

Perhetennis pääosin su iltaisin klo 16.00-17.00.

(Henkka, p.0400207290)

  
Bruun Linus  
Heiskanen Nestori  
Heiskanen Senni  
Kastepohja Mikael  
Koskinen Elsa  
Koskinen Joska  
Lius Liana  
Patinen Patrik  
Räsänen Emilia  
Vallenius Lydia