AIKUISTENNIKSEN harjoitusajat syksy 2019

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran aikuistenniksen syyskauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan sisällä Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää aikuistenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p. 0400207290 tai henri.bruun[at]jtstsennis.fi). Ryhmäkohtaisissa asioissa, ole yhteydessä ryhmän valmentajaan (puh. numero löytyy ryhmän tiedoissa).

SYYSKAUSI 19.8.-22.12.2019 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

17.30-19.00 Harrastekilpa
(Katya, p.0413196102)

  
Ballvé Diego  
Karmala Pekka  
Kyllönen Lasse  
Nukarinen Toivo  
Sipponen Antero  
Tarvala Timo  
Välimaa Jussi  
Äystö Juha  
   

19.00-20.30 Harrastekilpa
(Satu p.0451373850)

  
Haavisto Matias  
Karjalainen Ari  
Koskenranta Justus  
Koskenranta Jarmo  
Lehtonen Simo-Pekka  
Mannonen Miika  
Mölsä Eetu  
   
   

20.30-22.00 Harrastekilpa/Aktiivi
(Satu p.0451373850)

 

20.30-22.00 Aloittelijat
(Henkka, p.0400207290)

Blek Anna-Mari Ahonen Juhani
Heikkinen Hanna-Leena Heino Anne
Holm Valtteri Koljonen Hanna
Horkka Juho Orava Ilari
Jortikka Iiris Salo Anita
Juustila Marko Syrjälä Jarkko
Vieru Mikko  
   

  

TIISTAI

  
   

19.00-20.30 Perus
(Tanja, p.0407539329)


 
Enroos Lea  
Hellevuo Heidi  
Laitinen Outi  
Pursiainen Anna-Maria  
Rinta-Anttila Katja  
Ryynänen Sanna  
Vanha-Kämppä Outi  
Viikilä Sinikka  
   

20.30-22.00 Aktiivi
(Lauri, p.0442569684)

 

20.30-22.00 Harrastekilpa

(Henkka, p.0400207290)

Ala-Rautalahti Kimmo Fagerholm Jonne
Aro Mikko Kiuru Rikhard
Hannula Anssi Kuusisto Jukka
Hartio Ilkka Pajuharju Tapio
Kuusisto Petrus Pesonen Santtu
Martikainen Riku Pihlman Tuomas
Niskanen Olli-Matti von Bonsdorff Petri
Tuomela Jani-Matti  
   
   

KESKIVIIKKO

  
   
   

19.00-20.30 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

19.00-20.30 Harrastekilpa
(Satu p.0451373850)

Kinnunen Ahti Kinnunen Kristiina
Kokko Arto Mäkiranta Tiina
Korkiamäki Petri Pakari Arja
Kotisaari Jukka Saarenpää Paula
Lehto Keijo Tolvanen Marita
Mervola Tuomas Vesin Jutta
Mervola Pekka Virkkunen Marjut
Nieminen Jorma Vääräniemi Kati
   

20.30-22.00 Perus
(Henkka, p.0400207290)

 20.30-22.00 Perus

(Satu p.0451373850)

Alatalo Aliina Alapiha Jukka
Haka Satu Björkenheim Emilie
Kangas Marko Mankinen Joonas
Kroneld Linnea Martiskainen Jani
Kärkkäinen Olli Poutanen Päivi
Tillgren Tessa Tolmunen Eija
Tillgren Tomi Venäläinen Elmeri
Välilä Pasi  
   
   

TORSTAI

  
   

19.00-20.30 Kilpa

(Henkka, p.0400207290)

 


Henttonen Jani  
Hyytiä Niko  
Juponaho Merike  
Komulainen Kia  
Ronkainen Heikki  
Seppänen Toni  
Sihvo Elias  
Tuomaala Tomi  
   

20.30-22.00 Harrastekilpa

(Henkka, p.0400207290)

 

20.30-22.00 Aktiivi
(Lauri, p.0442569684)

Hendolin Ilkka Huttunen Katariina
Koski Reetta Kolsi Maiju
Loponen Mika Korkiakoski Jukka
Sell Jukka Korkiakoski Sami
Vehniäinen Ulla Pohjanlahti  Eveliina
Vertanen Leif Siekkinen Sari
Viinikka Sini Väätäinen Jenni
   
   

PERJANTAI

  
   

18.30-20.00 Harrastekilpa (Henkka, p.0400207290)

  
Hirsilä Pekka  
Hämäläinen Heikki  
Lehtinen Jani  
Miettinen Aarne  
Mustonen Timo  
Mylläri Janne  
Pelkonen Pasi  
Tyrväinen Henri  
   

20.00-21.30 Aloittelijat (Henkka, p.0400207290)

  
Burton Andrew  
Kervinen Rebekka  
Oikari Heidi  
Rauhansalo Marika  
Teini Laura  
Veijonen Elisabet