AIKUISTENNIKSEN harjoitusajat syksy 2018

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran aikuistenniksen syyskauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan sisällä Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää aikuistenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p. 0400207290 tai henri.bruun[at]jtstsennis.fi). Ryhmäkohtaisissa asioissa, ole yhteydessä ryhmän valmentajaan (puh. numero löytyy ryhmän tiedoissa).

SYYSKAUSI 20.8.-23.12.2018 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

17.30-19.00 Harrastekilpa
(Jouni p.0456710439)

  
Ballvé Diego  
Haavisto Matias  
Jaatinen Antti  
Kyllönen Lasse  
Mäkynen Juha  
Nukarinen Toivo  
Sipponen Antero  
von Bonsdorff Petri  
   

 

 

19.00-20.30 Aloittelijat
(Henkka, p.0400207290)

  Hoffrén Noora
  Hoffrén Petra
  Ketola Olli
  Kyrkkö Anniina
  Piiroinen Miisa
  Pulliainen Iida
  Salmikivi Janne
  Sundberg Reetta
   

20.30-22.00 Ladyharrastekilpa
(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Kilpa
(Henkka, p.0400207290)

Aarniolarinne Maija Hyytiä Niko
Kinnunen Kristiina Jokinen Jani
Pakari Arja Jokinen Joonas
Riba Tatia Komulainen Kia
Tolvanen Marita Nieminen Joel
Virkkunen Marjut Seppänen Toni
Vääräniemi Kati Tuomaala Tomi
  Vesin Henry

  

TIISTAI

  
   

19.00-20.30 Perus
(Jouni p.0456710439)


 
Haka Satu  
Hannula Anssi  
Juustila Marko  
Kemppainen Mikko  
Siltakoski Jenni  
Törölä Salla  
Venäläinen Elmeri  
   

20.30-22.00 Aktiivi
(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Kilpa

(Henkka, p.0400207290)

Holm Valtteri Forss Markus
Huttunen Katariina Grenberg Kim
Jortikka Iiris Kiuru Rikhard
Korkiakoski Jukka Kokko Arto
Muhonen Juha Kuusisto Jukka
Pohjanlahti Eveliina Nieminen Joel
Saarelainen Tarja Pesonen Santtu
Seppänen Kari Ronkainen Heikki
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

18.30-20.00 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Korkiamäki Petri  
Lehto Keijo  
Mervola Pekka  
Mervola Tuomas  
Nieminen Jorma  
Pajuharju Tapio  
Pihlajamäki Anttu  
Tolonen Mikko  
   

20.00-21.30 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 20.00-21.30 Perus

(Jouni p.0456710439)

Angervuori Juho Altti Karoliina
Juntunen Hilla Aro Mikko
Kervinen Juha-Pekka Enroos Lea
Korpinen Samuli Hakola Jarkko
Nordström Saija Laitinen Outi
Pesonen Santtu Pohjanlahti Eveliina
Vehniäinen Ulla Siekkinen Sari
Viinikka Sini Viikilä Sinikka
   
   

TORSTAI

  
   

19.00-20.30 Perus

(Jouni p.0456710439)

 


Alapiha Jukka  
Heikkinen Hanna-Leena  
Korkiakoski Sami  
Leinonen Saija  
Ryynänen Sanna  
Salmikivi Janne  
Siekkinen Sari  
Tolmunen Eija  
   

20.30-22.00 Aktiivi

(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

Ala-Rautalahti Kimmo Hendolin Ilkka
Blek Anna-Mari Horkka Juho
Hartio Ilkka Kiuru Rikhard
Holm Valtteri Knuuttila Riitta
Kolsi Maiju Koivula Esa
Lehtonen Simo-Pekka Loponen Mika
Mäkiranta Tiina Valkama Niina
Välimaa Jussi Vieru Mikko
   
   

PERJANTAI

  
   

18.30-20.00 Harrastekilpa (Henkka, p.0400207290)

  
Hirsilä Pekka  
Hämäläinen Heikki  
Mustonen Timo  
Tarvala Timo  
Tyrväinen Henri  
Vertanen Leif  
von Bonsdorff Petri