AIKUISTENNIKSEN harjoitusajat kevät 2019

Alta löydät Jyväskylän Tennisseuran aikuistenniksen kevätkauden harjoitusryhmät. Harjoitukset pelataan sisällä Jyväskylän Tenniskeskuksessa Killerillä.
Mikäli sinulla on kysyttävää aikuistenniksiin liittyen, ole yhteydessä päävalmentaja Henkkaan (p. 0400207290 tai henri.bruun[at]jtstsennis.fi). Ryhmäkohtaisissa asioissa, ole yhteydessä ryhmän valmentajaan (puh. numero löytyy ryhmän tiedoissa).

KEVÄTKAUSI 7.1.-12.5.2019 (18 vkoa)

   

KILLERI

  
   

MAANANTAI

  
   

17.30-19.00 Harrastekilpa
(Jouni p.0456710439)

  
Ballvé Diego  
Haavisto Matias  
Jaatinen Antti  
Kyllönen Lasse  
Nukarinen Toivo  
Sipponen Antero  
von Bonsdorff Petri  
Äystö Juha  
   

 

 

19.00-20.30 Aloittelijat
(Henkka, p.0400207290)

  Hoffrén Noora
  Ketola Olli
  Kärkkäinen Olli
  Piiroinen Miisa
  Reijonen Heini
  Ruusuvirta Leena
  Salmikivi Janne
  Välilä Pasi
   

20.30-22.00 Ladyharrastekilpa
(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Kilpa
(Henkka, p.0400207290)

Aarniolarinne Maija Hyytiä Niko
Kinnunen Kristiina Jokinen Jani
Pakari Arja Jokinen Joonas
Tolvanen Marita Komulainen Kia
Virkkunen Marjut Nieminen Joel
Vääräniemi Kati Seppänen Toni
  Tuomaala Tomi
  Vesin Henry
   

  

TIISTAI

  
   

19.00-20.30 Perus
(Jouni p.0456710439)


 
Haka Satu  
Hannula Anssi  
Juustila Marko  
Kärkkäinen Samu  
Siltakoski Jenni  
Törölä Salla  
Venäläinen Elmeri  
Viitaharju Henri  
   

20.30-22.00 Aktiivi
(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Kilpa

(Henkka, p.0400207290)

Holm Valtteri Grenberg Kim
Huttunen Katariina Kiuru Rikhard
Jortikka Iiris Kokko Arto
Korkiakoski Jukka Kuusisto Jukka
Martikainen Riku Nieminen Joel
Muhonen Juha Pesonen Santtu
Pohjanlahti Eveliina Ronkainen Heikki
Seppänen Kari Sihvo Elias
   
   

KESKIVIIKKO

  
   

8.00-9.30 Ladykilpa      (Henkka, p.0400207290)

  
Asikainen Essi  
Juntunen Hilla  
Nordström Saija  
Valkama Niina  
   

18.30-20.00 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 

 

Juntunen Okko  
Korkiamäki Petri  
Lehto Keijo  
Mervola Pekka  
Mervola Tuomas  
Nieminen Jorma  
Pajuharju Tapio  
Pihlajamäki Anttu  
   
   

20.00-21.30 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

 20.00-21.30 Perus

(Jouni p.0456710439)

Angervuori Juho Altti Karoliina
Kervinen Juha-Pekka Aro Mikko
Korpinen Samuli Laitinen Outi
Koski Reetta Niskanen Olli-Matti
Lehtonen Simo-Pekka Siekkinen Sari
Pesonen Santtu Viikilä Sinikka
Vehniäinen Ulla  
Viinikka Sini  
   
   

TORSTAI

  
   

19.00-20.30 Perus

(Jouni p.0456710439)

 


Alapiha Jukka  
Heikkinen Hanna-Leena  
Korkiakoski Sami  
Poutanen Päivi  
Ryynänen Sanna  
Salmikivi Janne  
Siekkinen Sari  
Tolmunen Eija  
   

20.30-22.00 Aktiivi

(Jouni p.0456710439)

 

20.30-22.00 Harrastekilpa
(Henkka, p.0400207290)

Blek Anna-Mari Hartio Ilkka
Holm Valtteri Hendolin Ilkka
Kolsi Maiju Horkka Juho
Mäkiranta Tiina Knuuttila Riitta
Pohjanlahti Eveliina Koivula Esa
Välimaa Jussi Vertanen Leif
  Vieru Mikko
   
   

PERJANTAI

  
   

18.30-20.00 Harrastekilpa (Henkka, p.0400207290)

  
Hirsilä Pekka  
Hämäläinen Heikki  
Mustonen Timo  
Tarvala Timo  
Tyrväinen Henri  
von Bonsdorff Petri  
Kirkkopelto Ismo